Spoštovani starši!

Trenutno je število okužb z virusom SARS-CoV-2 zelo visoko in posledično tudi veliko napotitev in odrejenih karanten. V primeru, da je vašemu otroku zaradi visoko rizičnega tesnega kontakta z okuženo osebo v domačem okolju odrejena karantena na domu, je pomembno, da si uredite potrebno dokumentacijo. Izjava o karanteni na domu vam je na voljo na portalu eUprava na naslednji povezavi:

https://e-uprava.gov.si/podrocja/sociala-zdravje-smrt/zdravje/potrdilo-o-karanteni.html

V obrazec vpišete zahtevane podatke, potrdilo o karanteni na domu pa boste prejeli na elektronski naslov, ki ga boste v vlogi navedli.

Prejeto potrdilo oziroma odločbo o izdani karanteni posredujte na e- naslov ravnateljice vrtca, ge. Mateje Hovnik:  mateja.hovnik@guest.arnes.si

Na podlagi te odločbe, boste plačila vrtca oproščeni.

Lep pozdrav!

Mateja Hovnik, ravnateljica