11. 1. 2022

POTRDILO O KARANTENI NA DOMU

Spoštovani!

Glede na povečano število okužb z virusom SARS-CoV-2, posledično vse pogosteje prihaja tudi do karanten v domačem okolju. V kolikor gre za karanteno vašega otroka, ta podatek obvezno javite vzgojiteljici vašega otroka. Prav tako uredite dokumentacijo o karanteni (NIJZ – Izjava o karanteni na domu), ki jo najdete na portalu eUprava na naslednji povezavi:

Potrdilo o karanteni na domu boste prejeli na elektronski naslov, ki ga boste v vlogi navedli. Prejeto potrdilo posredujte na spletni naslov ravnateljice vrtca, ge. Mateje Hovnik – mateja.hovnik@guest.arnes.si , saj boste le v tem primeru oproščeni plačila vrtca za dneve, ko je vaš otrok bil v karanteni.

Hkrati vas naprošamo, da se še vedno držite vseh zaščitnih ukrepov, ki so trenutno potrebni, v vrtec pa pripeljete le zdrave otroke.

Lep pozdrav!

Mateja Hovnik, ravnateljica