Slovensko onkološko društvo za moške OnkoMan je že tretje leto na Ravnah na Koroškem organiziralo projekt Krog življenja. Šlo je za športno obarvano dobrodelno prireditev, na kateri je od 17. ure v petek, 27. maja, do 17. ure v soboto, 28. maja,  potekala 24-urna neprekinjena hoja okoli Grajskega parka, kjer so ekipe »nabirale« kroge. Zbrana sredstva letošnjega projekta so namenjena  junakom 3. nadstropja – otrokom in mladostnikom, ki se borijo z rakom in krvnimi boleznimi.

Ker se v vrtcu Ravne zavedamo pomena zdravja in ga uvrščamo med najvišje vrednote, smo se tudi to leto Kroga življenja z veseljem udeležili. Kar 24 zaposlenih je sestavljalo ekipo vrtca Ravne. Bil je moker dan, poln smeha in dobre volje 😊. Z veseljem in ponosom sporočamo, da smo »nabrali« kar 456 krogov.

 

Zapisala Iveta Kuserbanj Gradišek