V soboto 6. aprila 2019 je potekal DAN ZA SPREMEMBE, kot vseslovenska prostovoljska akcija. Prostovoljstvo se kaže na vseh področjih. Na Ravnah imamo številna aktivna društva in posameznike, ki prostovoljno izvajajo programe, ki bogatijo naš vsakdan.

Na mestni tržnici je potekala osrednja prireditev. Številni obiskovalci pa so pokazali zanimanje za prostovoljstvo. V kratkem kulturnem programu so nastopali tudi otroci vrtca Ravne  na Koroškem. Predstavili so se z obogatitveno dejavnostjo Ples skozi čas pod mentorstvom vzgojiteljic Jasne Gamze in Mihaele Hovnik. Pevski zbor iz enote Solzice (starost otrok 4-5 let) je zapel dve pesmici pod mentorstvom vzgojiteljice Jasne Gamze. Na kitaro pa jih je spremljala vzgojiteljica Alenka Nerad Rožej.

Hvala vsem nastopajočim, staršem pa zahvala za pripravljenost in sodelovanje.

Mateja Hovnik, ravnateljica

 

fb_img_1554575084802

Slika 1 of 4