V našem vrtcu že vrsto let deluje Dramska skupina, ki vsako leto pripravi saj eno ali tudi več predstav za vse otroke Vrtca Ravne na Koroškem, večkrat pa gostujejo tudi po drugih ustanovah širom Koroške. V letošnjem šolskem letu je vodenje dramske skupine prevzela ga. Erika Mori. Članice Dramske skupine  pripravijo vse  od izbire igre, priredbe besedila, vabil, ozvočenja, kostumov, rekvizitov in scene za predstavo.

V mesecu decembru 2023 so v Večnamenski dvorani Kotlje za  otroke našega vrtca  zaigrale prvo od predstav  z naslovom BOŽIČNE POTIČKE ZA VSE.

Vsi, ki smo si predstavo ogledali smo bili nad njo navdušeni. Kot presenečenje je otroke obiskal še Božiček in jim  razdelil  najboljše bonbone.

Dramski skupini čestitamo za odlično prvo predstavo in komaj čakamo, da si ogledamo naslednjo z naslovom  »VSE SI DELIMO«.

 Ogledali si jo boste lahko, 16.4.2024,   v okviru  Koroškega otroškega  lutkovnega  abonmaja, ki bo potekal v Mladinskem domu Strojnska Reka.

VLJUDNO VABLJENI !

Zapisala:

Valentina Slemnik